PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1140}
7,3 100 963
oceny
7,3 10 1 100963
7,0 21
ocen krytyków
Kingsajz
powrót do forum filmu Kingsajz

Mi się nigdy ten film nie podobał, a porównywanie go z Kilerem, Vabankiem
czy nawet Seksmisją to...

ocenił(a) film na 8
Elitax

Też sądzę, że Vabankowi i Seksmisji nie dorównuje, ale wydaje mi się, że od Kilera jest lepszy...

Elitax

Rozumiem że się film może nie podobać , porównanie do tych akurat komedi świadczyć może tylko o tym że kazdy się śmieje z róznych sytuacji, ale ocenianie na tej podstawie filmu 3/10 "bo mi sie nie podoba "swiadczy tylko o ludzkiej głupocie. Ja jak mi się cos nie podoba bo nie jest w moim klimacie to nie oceniem tego chyba ze coś naprawdę mnie wkurza lub drażni i z należnością dla danego powodu oceniam to. Ocena 3 dla tego filmu uwazam świadczy o porażającym podejsciu do ocen jakie starasz się wystawiać czyli krótko mówiąc nie obiektywne (nie powinieneś się wyrażać na tym forum) Ja nie znoszę muzyki Jazzowej wręcz nie słucham jej kiedy tylko nadaży się sposobność, ale nigdy nie napisałem że jest na 3/10 a porównywałem ją z rockiem , pop czy muzyką poważną, poprostu jej nie oceniłem jedynie wyraziłem swoja opinię że mnie ona nie interesuje. Rozumiesz o co mi chodzi ?
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones