PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1140}
7,3 100 963
oceny
7,3 10 1 100963
7,0 21
ocen krytyków
Kingsajz
powrót do forum filmu Kingsajz

super komedia

ocenił(a) film na 10

ale jeden fragment zrobił bardzo duże i poważne wrazenie na mne tz jak Ala (Figura) pyta Ola co jest w buteleczce. I w tym momencie komedia przestaje na kilka sekund być komedią , momentalnie zmienia się nastrój muzyka staje sie poważna i pada słowo "Wolność", sposób w jaki to mówi p.Chmielnik sprawia ze przechodzą ciarki.

ocenił(a) film na 10
malone_lu

Absolutnie się zgadzam! Genialna scena, co tu zresztą mówić film sam w sobie jest arcydziełem. Ponadczasowy. Uwielbiam do niego wracać. A Pan Jacek Chmielnik[*] jako smarkula to się w nim podkochiwałam ;)p w ogóle klasyk absolutny! Jak człowiek był starszy to dopiero zrozumiał o czym ten film jest;)

ocenił(a) film na 10
chanelk-a

Ja od dawna uwielbiałem ten film, ale tak naprawdę jego wielkie znaczenia oraz metafory ukryte w fabule dopiero po latach zrozumiałem. Jak i również jestem wielkim wrażeniem doskonałego talentu aktorskiego pana Jacka Chmielnika. Wielka szkoda, że już go nie ma pomiędzy nami. Płakać się chce, kiedy się o tym pomyśli. Tym większą wartość mają film z nim. Tylko naprawdę żal, iż tak mało głównych ról zagrał.

ocenił(a) film na 10
kronikarz56

Ech dokładnie, nic dodać nic ująć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones