Krystian Wieczorek

7,0
3 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystian Wieczorek
politka_2

Nie powiem, że nie. Ale mógłby grać w ambitniejszych produkcjach niż jakieś szmirowate polskie seriale, choćby i Niemca. Gość ma facjatę jaką trzeba, a i talentu mu nie brak. Zamiast próbować wznieść na wyżyny takich aktorów wsadzają do jakiś dennych produkcji. Po pewnym czasie grania w serialach niskich lotów gościa próbują wsadzić do wielkiego polskiego megahitu. Niestety taki aktor już przesiąkł serialowatościa, a widzom kojarzy się głównie z jakimś podrzędnym chłamem

corristox

zgadzam się ze wszystkim, co piszesz. Lecz mimo wszystko całkiem lubię Wieczorka i głównie kojarze go z rolą Halbego. Pewnie dlatego, że M jak milosc nie ogladam :)

politka_2

"Ambassadę" polecam, tam Krystian również gra postać w niemieckim mundurze... :)

CheeryLu

na pewno obejrzę :D

politka_2

chociaż ja raczej w nim nie gustuje ale podoba mi się jako aktor i rzeczywiście, w mundurze mu do twarzy:)

politka_2

Rzeczywiście świetnie wyglądał w niemieckim mundurze

użytkownik usunięty
politka_2

właśnie zaczęłam oglądać ten serial na necie i muszę przyznać że rzeczywiście super wygląda w tym mundurze...no i nie da się ukryć, że przystojny z niego Niemiec :) Ma takie nordyckie rysy także do tej roli nadaje się idealnie.

dokładnie, typowa aryjska uroda :)

politka_2

I przyjemny, delikatny głos.
Miło słuchać ;)

Vanessa100

i ja przyłączam się, co do zdania o Krystianie Wieczorku. Niedawno zaczęłam od początku oglądać serial. Niesamowicie wyglądał w mundurze, ten jego zawadiacki uśmiech, aryjskie rysy. Świetnie grał, bardzo mi go szkoda, że już nie. :( Nie wiem dla kogo ja teraz bd dalej oglądać, jako że i "Tadeusza" już też nie ma . Niech Wieczorek znów zagra gdzieś w mundurze :D. Hmm sprawdzę tę "Ambasadę".

politka_2

Może jeszcze czaszkę mu zmierzysz? Co to za rasistowskie bzdury?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones