Maciej KozłowskiI

Maciej Marian Kozłowski

7,8
18 038 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Kozłowski

Dokladnie widac jak ludzie sa doceniani dopiero po smierci, jeszcze tydzien temu jego srednia wynosila bodajze 7,95. Dzis jest juz ponad 8,0..
A co do samego Pana Maćka, był jednym z moich ulubionych aktorów, czekałem na jeszcze jego pare ról, szkoda, że sie nie doczekam...

kucin_mc

skok z 7.95 do 8.00 nie jest znowu az taki wysoki ale fakt, pan Maciej byl wybitnym aktorem sredniego pokolenia

kucin_mc

Ja go zawsze doceniałem, najczęściej grał rolę jakiegoś mrocznego człowieka.

Pamiętam go z tylko drugoplanowych ról, przy panu Wąskim (Krzysztof Kiersznowski) najbardziej charakterystyczny aktor.

Szkoda go bardzo, szkoda również że w żadnym dzienniku (wydarzenia, fakty, wiadoności) nie było o jego śmierci, tylko na onecie o tym przeczytałem.
Okropne że od wiadomości o śmierci wybitnego aktora był ważniejszy zmarły miesiąc wcześniej prezydent, który nic nigdy z siebie nie dał...

Piotrov_2

było w faktach itp, ale nie robili żadnego reportażu tylko po prostu miedzy reportażami wspomnieli o jego śmierci.

kucin_mc

RZeczywiście, dziwna przypadłość. Trochę to przypomina sytuację, jak zmarł Heath Ledger... Wtedy też jakoś nagle wszyscy sobie o nim przypomnieli ...
Ale wracając do tematu - Pana Macieja podziwiałam od zawsze i bardzo zrobiło mi się smutno, gdy tylko usłyszałam o chorobie, a potem o śmierci. To duża strata dla naszego kina. A teraz, gdy oglądam jeden z ostatnich występów w najnowszym serialu polsatowkim, to... Tak jakoś dziwnie się robi na sercu.

xena_4

BO TO JEST DOBRY MOMENT DLA PODSUMOWANIA JEGO DOKONAŃ. (DRUGI TAKI SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZY)

na FILMWEBIE są dziesiątki A NAWET SETKI tysięcy aktorów lub innych ludzi kina, nawet przez kilka lat nie sposób wszystkich ocenić, a jeżeli aktor umiera to aż się prosi, żeby wejść w pierwszej kolejności na jego stronę i go ocenić (jeśli się tego nie zrobiło).

To nie jest tak, że ludzie zmieniają swoje głosy na wyższe z powodu śmierci tylko ci co dochodzą i oceniają go wysoko, podwyższają średnią.

Uważam to za rzecz całkowicie naturalną, co w tym dziwnego?

kucin_mc

teraz już 8,2 szkoda że GO dopiero po śmierci doceniają

tomucho77

prawda...on nawet w marnych produkcjach blyszczal.

wsrh666

Grał w takich filmach jak Psy, Miasto prywatne, Kroll, Świadek koronny i był dobrym aktorem, choć oczywiście wyżej oceniam pana Lindę

LilPeneros

No w takim np. Krollu to pan Linda może panu Kozłowskiemu...Jasiu powiedz panu.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones