Maciej KozłowskiI

Maciej Marian Kozłowski

7,8
18 038 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Kozłowski

Jego mama jest moją sąsiadką, (on urodził się w zgierzu) , jest nawet spoko, ale jako aktora , to ja go raczej nie lubię....

sandyzgpl

Nie urodził się w Zgierzu :)

Aleksandra_aka_Alessia

urodził się? sam się urodził? raczer urodzony hehehe

Michal1992

ok - urodzili go w zgierzu xD

sandyzgpl

EEEE tam,dobry z niego aktor, chociaż znam go głównie z M jak miłośc...;)

sandyzgpl

Kiedyś zapaśnik klubu Boruta Zgierz.. :D i kolegował się w młodych latach z bandytą z Łódzkiej Ośmiornicy :D

sandyzgpl

Ja też znam go osobiście od dziecka, ponieważ urodził się w Kargowej.A z jego matką pracowałam przez wiele lat w jednym zakładzie w Kargowej.Pan Maciej Kozłowski posiada tytuł "Zasłużonego mieszkańca naszego miasta"'Bardzo go lubimy i jesteśmy z niego dumni.Przy okazji pozdrawiam Pana Macieja i Panią Lucynę Irena z Chwalimia.

sandyzgpl

Hmmm a ja jutro o 12 ide na cherbatke z Alem PAcino :):)::))

Bover0

Chyba o 13 - choć i tak nie wiem czy bedzie to możliwe, bowiem... o 12-stej w kazdy wtorek chodzimy z Al`em na golfa, nóż dołączy jeszcze DeNiro i Streisand

sandyzgpl

W Zgierzu mieszkał, ale się nie urodził :)
jego mama mieszka w Zgierzu, na Kuraku :)
Tak się składa, że Pan Maciek to moja rodzina.

Erlebnis

Jego rodzina mieszka w Zgierz . Często bywa w Zgierz , widziała go ostatnio na placv.

marti031

A ja wiem, gdzie Maciej Kozłowski wybudował sobie dom i gdzie chodzi po bułki :)

pozdrawiam
Szydłowiec :)

Carotka

A mój tata pił pepsi z Piotrem Fronczewskim i co w związku z tym?

zawieszone

Aaaa ja, to jadłem serdelki razem z szarikiem, z "4 pancernych"!!

tankista

dobre, hie hie

sandyzgpl

ja poznałam osobiście tylko rodzinę, ponieważ.. robiłam roczny projekt o nim i się z nimi spotkałąm ;D

pedobear_2

A na pogrzebie byłaś ?

tomucho77

nie, bo projekt rozpoczął się dopiero po pogrzebie ;)

pedobear_2

Rodzina to nie to samo co On sam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones